Історія створення КСО «Равлики»

Метою створення клубу КСО «Равлики» є об’єднання людей, що захоплюються, або мають бажання займатися спортивним орієнтуванням, а також пропаганда здорового способу життя в молодіжному середовищі, організація активного і змістовного дозвілля сімей та молоді.

Клуб ставить своїми завданнями: участь в міських, обласних, всеукраїнських і міжнародних змаганнях, підтримку спортсменів «елітного рівня», а також підтримку молодих здібних спортсменів – членів клубу.

Одним з основних напрямів діяльності клубу є підтримка масового спорту: дитячого і ветеранського.

Діяльність клубу не обмежується тільки участю в змаганнях. Клуб організовує і проводить спортивні заходи, включаючи Кубок КСО «Равлики».

Офіційна дата заснування КСО «Равлики» – 12.10.2014 р. Однак історія створення клубу почалася задовго до того.

Кожен з нас у шкільні роки відвідував різноманітні шкільні гуртки та спортивні секції. Так і більшість членів клубу «Равлики» під час навчання у школі, записалися в гурток «Пішохідного туризму» до тренера Самборської Надії Макарівни. Пізніше, паралельно з туризмом, почали займатися спортивним орієнтуванням на пересіченій місцевості під керівництвом нинішнього Президента клубу Ольховика Леоніда Івановича. Окремі члени клубу займалися у інших тренерів з Обласної станції юних туристів. 

Займаючись даними видами спорту ми жодного разу не пошкодували про свій вибір. Адже, у шкільні роки наше життя було дуже насиченим – це і змагання з туризму і зі спортивного орієнтування, що давало можливість під час змагань завести цікаві знайомства з іншими спортсменами, а також гарно організувати дозвілля. Завдяки змаганням ми більше пізнали наш рідний край та мали можливість подорожувати по всій Україні (Київ, Чернігів, Харків, Суми, Ужгород, Львів, ...), також їздили до Литви (м. Каунас, м. Шауляй), Польщі (м. Познань). Напевно, не кожен може похвалитися такою географією шкільного життя?

Ми неодноразово, на змаганнях, захищали честь свого краю, займали призові місця і підтверджували високий професіоналізм наших тренерів. 

Однак, шкільні роки проходили, кожен з нас після школи продовжив навчання у ВУЗах, почав працювати, влаштовував сімейне життя. Нажаль, наш улюблений спорт відійшов на другий план (закинули), а в житті лишилися лише спогади про прекрасні шкільні роки та веселі старти.

Роки йшли, а бажання випробувати себе на спортивній дистанції не давало спокою. Одного чудового вересневого дня 2013 року Кулакевич Сергій, Волощук Юра та Кудря Юра знайшли в інтернеті оголошення, що в Ужгороді 26.09.2013р. проводяться Міжнародні змагання зі спортивного орієнтування, присвячені 50-ти річчю спортивного орієнтування в Україні. Вони загорілися ідеєю відвідати ці змагання і знайшли підтримку у своїх колег по спорту. Внаслідок зібралася команда аж з 5 чоловік (Кулакевич Сергій, Волощук Юра, Кудря Юра та Толчанови Роман і Зоя), яка гідно виступила – Волощук Юрій зайняв 3 місце в особистому заліку.

Так, під час цих змагань найшла купа колишніх спогадів та хороших емоцій, з’явився спортивний азарт і після 20-ти річної паузи виникла ідея знову займатися спортивним орієнтуванням і навіть створити свій власний клуб.

Чому ми назвалися РАВЛИКАМИ, достеменно ніхто не пам’ятає, але назва усім сподобалася.

В результаті, з вересня 2013 року ми маємо спортивний клуб КСО «Равлики», який налічує багато членів. Ми є постійними учасниками змагань, які проводяться у Рівненській та Волинській областях.

Окрім того, що ми відновили заняття спортом, наші діти теж виходять на старти. Так, постійними учасниками змагань зі спортивного орієнтування на пересіченій місцевості є:
Волощук Дмитро
Волощук Богдан
Кулакевич Вікторія

Усіх, кого зацікавила ця розповідь, запрошуємо до участі в нашому клубі та до спортивних стартів, адже спортивне орієнтування – це той вид спорту, яким можна розпочати займатися і в 6 і в 60 років.

До зустрічі на спортивних стартах!!!!!

Друк