«Зелений стадіон 2015» І тур

ПРОТОКОЛ
результатів відкритих багатотурових змагань зі спортивного орієнтування «Зелений стадіон 2015»

Місце проведення: с.Олишва Рівненський район Рівненська область  
22.03.2015р.
Контрольний час 90 хв.

№з/п Прізвище, ім’я Розряд Команда Результат Виконаний 
розряд
Місце
Ж-12 5 кп  2.5 км
1. Лінник Наталія б/р т/к «Азимут» 99.50   1
2. Кулакевич Вікторія б/р облСЮТур (Оржів) знята   -
3. Кричильська Вікторія б/р облСЮТур (Оржів) знята   -
Ж-14 6 кп 3.5 км
1. Баланчик Анастасія б/р облСЮТур (Рівне) 51.12   1
2. Шнайдер Наталія б/р БШ Костопіль знята   -
3. Одейчук Ілона б/р БШ Костопіль знята   -
4. Дмитренко Поліна б/р  НВК №17 м.Рівне знята   -
5. Ромашко Анна б/р облСЮТур (Рівне) знята   -
6. Трут Катерина б/р  НВК №17 м.Рівне знята   -
Ж-16  7 кп 4.5 км
1. Вішнякова Анна б/р БШ Дубно 83.49   1
2. Мельничук Вікторія б/р БШ Дубно 89.52   2
Ж-18 7 кп 5.2 км
1. Лебедюк Тетяна КМС ОКСО «Рівлики» 36.51 І 1
2. Данилюк Лариса І КСО «Орієнт» м. Луцьк 41.14 І 2
3. Гуцаленко Тетяна МС КСО «Орієнт» м. Луцьк 47.29 І 3
4. Мельник Надія б/р Volyn-O м. Луцьк 50.50 ІІІ 4
5. Поліщук Андріана ІІю БШ м.Дубно 51.02 ІІІ 5
6. Білик Ірина ІІ КСО «Орієнт» м. Луцьк 52.25 ІІІ 6
7. Шевчук Наталія ІІ т/к «Азимут» 55.45 ІІІ 7
8. Трофімчук Тетяна І м.Луцьк 56.18 ІІІ 8
9. Ковальчук Галина ІІІ БШ м.Дубно 57.48 ІІІ 9
10. Неглядюк Анжеліка б/р МЦТУМ м.Рівне знята    
Ранг 158 балів І -117% -43.07  ІІ – 135% - 49.45  ІІІ – 162% - 59.42
Ч-12   5 кп  2.5 км
1. Теплюк Тимур б/р облСЮТур (Оржів) 42.42 ІІІю 1
2. Волощук Богдан ІІІю облСЮТур (Оржів) 43.08 ІІІю 2
3. Слабецький Олексій б/р облСЮТур (Оржів) 46.53 ІІІю 3
4. Кричильський Максим б/р облСЮТур (Оржів) 49.04   4
5. Лич Андрій б/р м.Рівне 55.09   5
6. Волощук Дмитро ІІІю облСЮТур (Оржів) знятий   -
Ранг 1 бал ІІІю -114% - 48.41
Ч-14  7 кп 4.5 км
1. Кучер Вадим б/р облСЮТур (Рівне) 47.48   1
2. Зубарець Олександр б/р облСЮТур (Рівне) 54.20   2
3. Подобуєв Ілля б/р облСЮТур (Рівне) 55.15   3
4. Прокопчук Владислав б/р облСЮТур (Рівне) 65.54   4
5. Трофімчук Андрій б/р облСЮТур (Оржів) 66.33   5
6. Вішняков Вячеслав б/р БШ м.Дубно 78.40   6
7. Ніжнік Едуард б/р БШ Костопіль 88.40   7
8. Корольчук Ярослав б/р БШ м.Дубно знятий   -
9. Жроут Андрій б/р НВК №17 м.Рівне знятий   -
Ч-16  7 кп 5.2км
1. Лукащик Віталій Ію облСЮТур (Оржів) 30.30 ІІю 1
2. Кондрачук Василь ІІю облСЮТур (Оржів) 31.08 ІІю 2
3. Ревут Петро ІІІю облСЮТур (Оржів) 35.15 ІІІю 3
4. Данильчук Олександр ІІІю БШ Костопіль 45.29   4
5. Ложко Владислав ІІю облСЮТур (Оржів) 54.41   5
6. Поліщук Андрій ІІю БШ м.Дубно 61.55   6
7. Мороз Назар б/р облСЮТур (Рівне) 67.46   7
8. Рицький Владислав б/р БШ Костопіль 76.30   8
9. Кравчук Роман б/р НВК №17 м.Рівне 77.35   9
10. Костюкович Станіслав б/р МЦТУМ м.Рівне 81.13   10
11. Савонік Владислав б/р облСЮТур (Рівне) 82.47   11
12. Вангін Юрій б/р МЦТУМ м.Рівне знятий КЧ   -
13. Матвійчук Віталій б/р БШ Костопіль знятий КЧ   -
14. Міклашевський Андрій б/р МЦТУМ м.Рівне знятий   -
15. Диковицький Артем б/р МЦТУМ м.Рівне знятий   -
16. Цибульников Микола б/р НВК №17м. Рівне знятий   -
 Ранг 7.1     ІІю - 115% -  35.05   ІІІю - 140% - 42.42
Ч-18  9 кп 7  км
1. Волощук Юрій ІІ ОКСО «Рівлики» 41.38 І 1
2. Кулакевич Віктор ІІ ОКСО «Рівлики» 44.06 ІІ 2
3. Клевака Іван І ОКСО «Рівлики» 44.09 ІІ 3
4. Овдійчук Валерій ІІ смт.Оржів 46.16 ІІ 4
5. Мельник Роман ІІ ОКСО «Рівлики» 50.51 ІІІ 5
6. Толчаов Роман ІІ ОКСО «Рівлики» 51.18 ІІІ 6
7. Мельник Віктор І Volyn-O м. Луцьк 56.19 ІІІ 7
8. Валявка Влодимир     57.05 ІІІ 8
9. Михайлус Сергій ІІ с.Ставки 60.49   9
10. Мельничук Тарас ІІІ БШ Костопіль 64.04   10
11. Кудря Юрій ІІ ОКСО «Рівлики» 65.33   11
12. Трофімчук Володимир   Делівері 68.15   12
Ранг 42.6     Ір. – 101%  - 42.03     ІІр. – 119% -   49.33       ІІІр. -140% - 58.17

Фото можна переглянути в розділі Галерея

Друк